CEdu szkoli pracowników OPS

dsc_6095

„Prawne aspekty stosowania ustawy o pomocy społecznej w świetle orzecznictwa sądów administracyjnych” lub „Procedury administracyjne w pomocy społecznej” to dwa tematy wyjazdowych szkoleń z zakresu pomocy społecznej realizowanych przez CEdu. Od początku roku szkoliliśmy m.in. w Stargardzie Szczecińskim, Policach, Wołowie i Brzegu Dolnym.

Szkolenia z  pomocy społecznej dla ośrodków pomocy społecznej z całej Polski prowadzi prof. nadzw. dr hab. Iwona Sierpowska. Gospodarzem szkolenia jest zamawiający usługę szkoleniową OPS, a każde szkolenie składa się z trzech modułów, z czego ostatni moduł jest otwartym panelem dyskusyjnym z możliwością zadawania pytań przez uczestników. 

Od stycznia w naszych szkoleniach wzięło udział już ponad 300 uczestników, rozdaliśmy kilkadziesiąt „Komentarzy do ustawy o pomocy społecznej” prof. Stanisława Niteckiego, zaś wszyscy uczestnicy otrzymali imienne certyfikaty potwierdzające udział w szkoleniu. Wysoką jakość naszych usług potwierdzają referencje wystawiane przez ośrodki, dla których CEdu poprowadziło już szkolenia.

 

cert logo bReferencje od firm i instytucji.

 

Zostań gospodarzem szkolenia z prof. Iwoną Sierpowską! Zapraszamy do współpracy i kontaktu


Skontaktuj się z nami w sprawie swojego szkolenia i zapytaj o szczegóły:

tel_icon+48 71 342 83 64

mail_iconbiuro@cedu.plbartosz.moch@cedu.pl